STMicroelectronics
Producto No:
L9958
Fabricante:
Paquete:
PowerSO-20
Lote:
-
Descripción:
IC MTRDRV BIPLR 4.5-5.5V 20PWRSO
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$8.8635
$8.8635
10
$8.00565
$80.0565
25
$7.63306
$190.8265
100
$6.627675
$662.7675
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Applications | General Purpose |
| Current - Output | 8.6A |
| Output Configuration | Half Bridge (2) |
| Voltage - Load | 4V ~ 28V |
| Motor Type - Stepper | Bipolar |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | PowerSO-20 |
| Series | - |
| Function | Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage |
| Package / Case | 20-SOIC (0.433", 11.00mm Width) Exposed Pad |
| Technology | CMOS |
| Step Resolution | - |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Package | Tube |
| Interface | SPI |
| Motor Type - AC, DC | Brushed DC |
| Base Product Number | L9958 |