LCR1206-R140FT
Venkel
Producto No:
LCR1206-R140FT
Fabricante:
Venkel
Paquete:
1206
Descripción:
RES 140M OHM 1% 1/2W 1206
En stock : 25000
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 5000
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition -
Height - Seated (Max) 0.028" (0.71mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Ratings -
Resistance 140 mOhms
Series LCR
Power (Watts) 0.5W, 1/2W