Texas Instruments
Producto No:
LDC3114QPWRQ1
Fabricante:
Paquete:
16-TSSOP
Lote:
-
Descripción:
AUTOMOTIVE 4-CHANNEL INDUCTANCE
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$3.3915
$3.3915
10
$3.0495
$30.495
25
$2.88306
$72.0765
100
$2.498785
$249.8785
250
$2.370668
$592.667
500
$2.127183
$1063.5915
1000
$1.794008
$1794.008
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Data Interface | I²C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voltage Supply Source | Single Supply |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-TSSOP |
| Series | - |
| Type | Touch and Inductance |
| Package / Case | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Number of Channels | 4 |
| Voltage - Supply | 1.71V ~ 1.89V, 1.71V ~ 1.89V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Resolution (Bits) | - |
| Sampling Rate (Per Second) | 160 |