Hogar / LED Drivers / LED12W-48-C0250-D
minImg
LED12W-48-C0250-D
Thomas Research Products
Producto No:
LED12W-48-C0250-D
Descripción:
LED DRIVER CC AC/DC 24-48V 250MA
En stock : 53
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature -
Voltage - Input (Max) 305VAC
Termination Style Wire Leads
Approval Agency CE, cURus
Topology AC DC Converter
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension -
Product Status Active
Weight 0.282 lb (127.91 g)
Current - Output (Max) 250mA
Ratings IP66
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 90VAC
Series LED-12W
Power (Watts) 12 W
Type Constant Current
Efficiency 80%
Voltage - Output 24 ~ 48V