Hogar / LED Drivers / LED20W-17-C1050-TE
minImg
LED20W-17-C1050-TE
Thomas Research Products
Producto No:
LED20W-17-C1050-TE
Descripción:
LED SUPPLY CC AC/DC
Termination Style Wire Leads
Voltage - Input (Max) 277VAC
Approval Agency CE, cULus
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 100VAC
Series LED-20W
Power (Watts) 20 W