Hogar / LED Drivers / LED25W-62-C0400-D
minImg
LED25W-62-C0400-D
Thomas Research Products
Producto No:
LED25W-62-C0400-D
Descripción:
LED DRIVER CC AC/DC 21-62V 400MA
En stock : 127
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature -30°C ~ 90°C
Voltage - Input (Max) 305VAC
Termination Style Wire Leads
Approval Agency CE, cURus
Topology AC DC Converter
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 3.15" L x 2.44" W x 1.18" H (80.0mm x 62.0mm x 30.0mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 400mA
Ratings IP66
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 90VAC
Series LED-25W HL
Power (Watts) 24.8 W
Type Constant Current
Efficiency 85%
Voltage - Output 21 ~ 62V