Thomas Research Products
Producto No:
LEG75W-142-C0530
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
LED DRIVR CC AC/DC 48-142V 530MA
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$23.693
$23.693
5
$22.1597
$110.7985
10
$21.4624
$214.624
25
$20.6264
$515.66
50
$19.92948
$996.474
100
$19.37202
$1937.202
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | - |
| Voltage - Input (Max) | 277VAC |
| Termination Style | Wire Leads |
| Approval Agency | CE, cURus |
| Topology | AC DC Converter |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Size / Dimension | 9.47" L x 1.80" W x 1.32" H (240.5mm x 45.8mm x 33.5mm) |
| Product Status | Obsolete |
| Weight | 1.6 lbs (725.7 g) |
| Current - Output (Max) | 530mA |
| Ratings | IP66, NEMA 4 |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 120VAC |
| Series | LEG-75W |
| Power (Watts) | 75 W |
| Type | Constant Current |
| Efficiency | 91% |
| Voltage - Output | 48 ~ 142V |
| Mfr | Thomas Research Products |
| Features | OCP, OVP, SCP |
| Dimming | - |
| Package | Box |