TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Producto No:
LEV200ALANA
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
LEV200ALANA= RELAY 110VDC SPST-N
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$147.7535
$147.7535
10
$139.05815
$1390.5815
25
$130.36736
$3259.184
50
$121.67619
$6083.8095
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Coil Power | 12W |
| Switching Voltage | 900VDC - Max |
| Termination Style | Stud, Wire Leads |
| Contact Rating (Current) | 500 A |
| Coil Current | 109.1 mA |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Coil Resistance | 1kOhms |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | - |
| Contact Form | SPDT (1 Form C) |
| Series | LEV200, KILOVAC |
| Operate Time | 25 ms |
| Contact Material | - |
| Mfr | TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine |
| Coil Voltage | 110VDC |
| Release Time | 12 ms |
| Must Operate Voltage | - |
| Features | Sealed - Hermetically |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | LEV200 |