TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Producto No:
LEV200H4ANA
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
RELAY CONTACTOR SPST 500A 12V
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$210.045
$210.045
10
$196.91315
$1969.1315
25
$183.78586
$4594.6465
50
$177.22193
$8861.0965
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Coil Power | - |
| Switching Voltage | 900VDC - Max |
| Termination Style | Stud, Wire Leads |
| Contact Rating (Current) | 500 A |
| Coil Current | 1.1 A |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Coil Resistance | 11Ohms |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | 2 VDC |
| Contact Form | SPST-NO (DM) (1 Form X) |
| Series | LEV200, KILOVAC |
| Operate Time | 25 ms |
| Contact Material | - |
| Mfr | TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine |
| Coil Voltage | 12VDC |
| Release Time | 12 ms |
| Must Operate Voltage | 9 VDC |
| Features | Sealed - Hermetically |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | LEV200 |