Texas Instruments
Producto No:
LF347BDR
Fabricante:
Paquete:
14-SOIC
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
IC OPAMP JFET 4 CIRCUIT 14SOIC
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.76
$0.76
10
$0.665
$6.65
25
$0.62472
$15.618
100
$0.50996
$50.996
250
$0.473632
$118.408
500
$0.403104
$201.552
1000
$0.322487
$322.487
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Voltage - Supply Span (Max) | 36 V |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Output Type | - |
| Slew Rate | 13V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 3 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 8mA (x4 Channels) |
| Current - Input Bias | 50 pA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 14-SOIC |
| Voltage - Input Offset | 3 mV |
| Series | - |
| Package / Case | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 7 V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Number of Circuits | 4 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | J-FET |
| Current - Output / Channel | 31 mA |
| Base Product Number | LF347 |