Texas Instruments
Producto No:
LF347M
Fabricante:
Paquete:
14-SOIC
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
IC OPAMP JFET 4 CIRCUIT 14SOIC
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$3.515
$3.515
10
$3.1559
$31.559
25
$2.98338
$74.5845
100
$2.58552
$258.552
250
$2.4529
$613.225
500
$2.200979
$1100.4895
1000
$1.856252
$1856.252
2500
$1.763447
$4408.6175
5000
$1.697146
$8485.73
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Voltage - Supply Span (Max) | 36 V |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Output Type | - |
| Slew Rate | 13V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 4 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 7.2mA (x4 Channels) |
| Current - Input Bias | 50 pA |
| Product Status | Not For New Designs |
| Supplier Device Package | 14-SOIC |
| Voltage - Input Offset | 5 mV |
| Series | - |
| Package / Case | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 10 V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Number of Circuits | 4 |
| Package | Tube |
| Amplifier Type | J-FET |
| Base Product Number | LF347 |