Texas Instruments
Producto No:
LF353D
Fabricante:
Paquete:
8-SOIC
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
IC OPAMP JFET 2 CIRCUIT 8SOIC
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.988
$0.988
10
$0.88635
$8.8635
25
$0.84094
$21.0235
100
$0.69084
$69.084
250
$0.645772
$161.443
500
$0.570665
$285.3325
1000
$0.450528
$450.528
2500
$0.420489
$1051.2225
5000
$0.399466
$1997.33
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Voltage - Supply Span (Max) | 36 V |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Output Type | - |
| Slew Rate | 13V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 3 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 3.6mA (x2 Channels) |
| Current - Input Bias | 50 pA |
| Product Status | Last Time Buy |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Voltage - Input Offset | 5 mV |
| Series | - |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 7 V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Number of Circuits | 2 |
| Package | Tube |
| Amplifier Type | J-FET |
| Current - Output / Channel | 40 mA |
| Base Product Number | LF353 |