STMicroelectronics
Producto No:
LF353DT
Fabricante:
Paquete:
8-SOIC
Lote:
-
Descripción:
IC OPAMP JFET 2 CIRCUIT 8SOIC
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$1.159
$1.159
10
$1.0355
$10.355
25
$0.98306
$24.5765
100
$0.807405
$80.7405
250
$0.754718
$188.6795
500
$0.666976
$333.488
1000
$0.526556
$526.556
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Voltage - Supply Span (Max) | 36 V |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Output Type | - |
| Slew Rate | 16V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 4 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 1.4mA (x2 Channels) |
| Current - Input Bias | 20 pA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Voltage - Input Offset | 3 mV |
| Series | - |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 6 V |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Number of Circuits | 2 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | J-FET |
| Current - Output / Channel | 40 mA |
| Base Product Number | LF353 |