Texas Instruments
Producto No:
LF353N/NOPB
Fabricante:
Paquete:
8-PDIP
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
IC OPAMP JFET 2 CIRCUIT 8DIP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$1.14
$1.14
10
$1.02315
$10.2315
25
$0.9709
$24.2725
100
$0.79762
$79.762
250
$0.745598
$186.3995
500
$0.658901
$329.4505
1000
$0.520182
$520.182
2500
$0.485507
$1213.7675
5000
$0.461225
$2306.125
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Voltage - Supply Span (Max) | 36 V |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Output Type | - |
| Slew Rate | 13V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 4 MHz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Current - Supply | 3.6mA (x2 Channels) |
| Current - Input Bias | 50 pA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-PDIP |
| Voltage - Input Offset | 5 mV |
| Series | - |
| Package / Case | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 10 V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Number of Circuits | 2 |
| Package | Tube |
| Amplifier Type | J-FET |
| Base Product Number | LF353 |