Texas Instruments
Producto No:
LF356H
Fabricante:
Paquete:
TO-99-8
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
IC OPAMP JFET 1 CIRCUIT TO99-8
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$15.485
$15.485
10
$14.2291
$142.291
25
$13.63896
$340.974
100
$12.01712
$1201.712
250
$11.427322
$2856.8305
500
$10.690065
$5345.0325
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Voltage - Supply Span (Max) | 30 V |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Output Type | - |
| Slew Rate | 12V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 5 MHz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Current - Supply | 5mA |
| Current - Input Bias | 30 pA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | TO-99-8 |
| Voltage - Input Offset | 3 mV |
| Series | BI-FET™ |
| Package / Case | TO-99-8 Metal Can |
| Voltage - Supply Span (Min) | 30 V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |
| Amplifier Type | J-FET |
| Base Product Number | LF356 |