Texas Instruments
Producto No:
LF398AN/NOPB
Fabricante:
Paquete:
8-PDIP
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
IC SAMPL/HOLD 1 CIRCUIT 8DIP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$2.9165
$2.9165
10
$2.61725
$26.1725
25
$2.47418
$61.8545
100
$2.14434
$214.434
250
$2.03433
$508.5825
500
$1.825406
$912.703
1000
$1.539504
$1539.504
2500
$1.462525
$3656.3125
5000
$1.407548
$7037.74
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Voltage - Supply Span (Max) | 36 V |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Output Type | - |
| Slew Rate | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Current - Supply | 4.5mA |
| Current - Input Bias | 10 nA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-PDIP |
| Voltage - Input Offset | 1 mV |
| Series | - |
| Package / Case | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 10 V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tube |
| Amplifier Type | Sample and Hold |
| Base Product Number | LF398 |