Texas Instruments
Producto No:
LF398H/NOPB
Fabricante:
Paquete:
TO-99-8
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
IC SAMPL/HOLD 1 CIRCUIT TO99-8
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$15.7795
$15.7795
10
$14.49985
$144.9985
25
$13.8985
$347.4625
100
$12.245785
$1224.5785
250
$11.644758
$2911.1895
500
$10.893498
$5446.749
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Voltage - Supply Span (Max) | 36 V |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Output Type | - |
| Slew Rate | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Current - Supply | 4.5mA |
| Current - Input Bias | 10 nA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | TO-99-8 |
| Voltage - Input Offset | 2 mV |
| Series | - |
| Package / Case | TO-99-8 Metal Can |
| Voltage - Supply Span (Min) | 10 V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |
| Amplifier Type | Sample and Hold |
| Base Product Number | LF398 |