Texas Instruments
Producto No:
LF412CD
Fabricante:
Paquete:
8-SOIC
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
IC OPAMP JFET 2 CIRCUIT 8SOIC
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$1.6625
$1.6625
10
$1.49245
$14.9245
25
$1.4079
$35.1975
100
$1.199565
$119.9565
250
$1.12632
$281.58
500
$0.98553
$492.765
1000
$0.816582
$816.582
2500
$0.760266
$1900.665
5000
$0.732108
$3660.54
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Voltage - Supply Span (Max) | 36 V |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Output Type | - |
| Slew Rate | 13V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 3 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 4.5mA (x2 Channels) |
| Current - Input Bias | 50 pA |
| Product Status | Last Time Buy |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Voltage - Input Offset | 500 µV |
| Series | - |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 7 V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Number of Circuits | 2 |
| Package | Tube |
| Amplifier Type | J-FET |
| Base Product Number | LF412 |