Texas Instruments
Producto No:
LF444ACN/NOPB
Fabricante:
Paquete:
14-PDIP
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
IC OPAMP JFET 4 CIRCUIT 14DIP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$3.1065
$3.1065
10
$2.78635
$27.8635
25
$2.63416
$65.854
100
$2.28304
$228.304
250
$2.165924
$541.481
500
$1.943491
$971.7455
1000
$1.639092
$1639.092
2500
$1.557136
$3892.84
5000
$1.498596
$7492.98
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Voltage - Supply Span (Max) | 44 V |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Output Type | - |
| Slew Rate | 1V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 1 MHz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Current - Supply | 600µA (x4 Channels) |
| Current - Input Bias | 10 pA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 14-PDIP |
| Voltage - Input Offset | 2 mV |
| Series | - |
| Package / Case | 14-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 44 V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Number of Circuits | 4 |
| Package | Tube |
| Amplifier Type | J-FET |
| Current - Output / Channel | 14 mA |
| Base Product Number | LF444 |