Texas Instruments
Producto No:
LFC789D25CPW
Fabricante:
Paquete:
8-TSSOP
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
IC LNR REG CTRLR 2OUT 8TSSOP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 2.5mA |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 8-TSSOP |
| Number of Outputs | 2 |
| Series | - |
| Type | Positive Fixed and Adjustable |
| Package / Case | 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Mfr | Texas Instruments |
| Package | Tray |
| Voltage - Input | 9V ~ 16V |
| Base Product Number | LFC789D25 |