LFC789D25CPWRG4
Texas Instruments
Producto No:
LFC789D25CPWRG4
Guía del usuario
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Mounting Type Surface Mount
Current - Supply 2.5mA
Type Positive Fixed and Adjustable
Package / Case 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Mfr Texas Instruments
Package Tape & Reel (TR)
Voltage - Input 9V ~ 16V