Hogar / Pads, Sheets / LI2000-320-320-0.25
minImg
LI2000-320-320-0.25
t-Global Technology
Producto No:
LI2000-320-320-0.25
Descripción:
THERM TAPE 320X320MM W/ADH WHT
En stock : 1
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Backing, Carrier Fiberglass
Outline 320.00mm x 320.00mm
Material Ethylene Vinyl Acetate Copolymer (EVA)
Thermal Conductivity 1.0W/m-K
Product Status Active
Thickness 0.0100" (0.254mm)