Hogar / Pads, Sheets / LI2000-640-320-0.25
minImg
LI2000-640-320-0.25
t-Global Technology
Producto No:
LI2000-640-320-0.25
Descripción:
THERM TAPE 640X320MM W/ADH WHT
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape Rectangular
Backing, Carrier Fiberglass
Outline 640.00mm x 320.00mm
Material Ethylene Vinyl Acetate Copolymer (EVA)
Thermal Conductivity 1.0W/m-K
Product Status Obsolete
Thickness 0.0100" (0.254mm)