Hogar / Pads, Sheets / LI98-28-28-0.25
minImg
LI98-28-28-0.25
t-Global Technology
Producto No:
LI98-28-28-0.25
Descripción:
THERM PAD 28MMX28MM W/ADH WHT
Guía del usuario
Usage -
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape Square
Thermal Resistivity -
Color White
Backing, Carrier Fiberglass
Outline 28.00mm x 28.00mm
Material Acrylic Elastomer
Thermal Conductivity 0.9W/m-K
Product Status Active
Thickness 0.0100" (0.254mm)