t-Global Technology
Producto No:
LI98-28-28-0.25
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
THERM PAD 28MMX28MM W/ADH WHT
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Usage | - |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Shape | Square |
| Thermal Resistivity | - |
| Color | White |
| Backing, Carrier | Fiberglass |
| Outline | 28.00mm x 28.00mm |
| Material | Acrylic Elastomer |
| Thermal Conductivity | 0.9W/m-K |
| Product Status | Active |
| Thickness | 0.0100" (0.254mm) |
| Series | Li-98 |
| Type | Sheet, Tape |
| Shelf Life Start | Date of Purchase |
| Mfr | t-Global Technology |
| Shelf Life | 12 Months |
| Package | Box |
| Adhesive | Adhesive - Both Sides |
| Base Product Number | LI98-28 |