Hogar / Pads, Sheets / LI98-640-320-0.15
minImg
LI98-640-320-0.15
t-Global Technology
Producto No:
LI98-640-320-0.15
Descripción:
THERM PAD 640X320MM W/ADH WHT
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape Rectangular
Backing, Carrier Fiberglass
Outline 640.00mm x 320.00mm
Material Acrylic Elastomer
Thermal Conductivity 0.9W/m-K
Product Status Obsolete
Thickness 0.0060" (0.152mm)