t-Global Technology
Producto No:
LI98C-640-320-0.2
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
THERM PAD 640X320MM W/ADH WHT
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Usage | - |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Shape | Rectangular |
| Thermal Resistivity | - |
| Color | White |
| Backing, Carrier | Fiberglass |
| Outline | 640.00mm x 320.00mm |
| Material | Acrylic Elastomer |
| Thermal Conductivity | 1.8W/m-K |
| Product Status | Obsolete |
| Thickness | 0.0080" (0.203mm) |
| Series | Li-98 |
| Type | Sheet, Tape |
| Shelf Life Start | Date of Purchase |
| Mfr | t-Global Technology |
| Shelf Life | 12 Months |
| Package | Box |
| Adhesive | Adhesive - Both Sides |