Hogar / Pads, Sheets / LI98C-640-320-0.2
minImg
LI98C-640-320-0.2
t-Global Technology
Producto No:
LI98C-640-320-0.2
Descripción:
THERM PAD 640X320MM W/ADH WHT
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape Rectangular
Backing, Carrier Fiberglass
Outline 640.00mm x 320.00mm
Material Acrylic Elastomer
Thermal Conductivity 1.8W/m-K
Product Status Obsolete
Thickness 0.0080" (0.203mm)