Texas Instruments
Producto No:
LM111J-8
Fabricante:
Paquete:
8-CDIP
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
IC COMPARATOR 1 GEN PUR 8CDIP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$16.7865
$16.7865
10
$15.428
$154.28
25
$14.78884
$369.721
100
$13.030105
$1303.0105
250
$12.390546
$3097.6365
500
$11.591159
$5795.5795
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Propagation Delay (Max) | - |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| CMRR, PSRR (Typ) | - |
| Output Type | DTL, MOS, Open-Collector, Open-Emitter, RTL, TTL |
| Current - Output (Typ) | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-CDIP |
| Voltage - Input Offset (Max) | 3mV @ ±15V |
| Series | - |
| Type | General Purpose |
| Package / Case | 8-CDIP (0.300", 7.62mm) |
| Mfr | Texas Instruments |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 5V ~ 36V, ±2.5V ~ 18V |
| Number of Elements | 1 |
| Package | Tube |
| Current - Input Bias (Max) | 0.1µA @ ±15V |
| Hysteresis | - |
| Current - Quiescent (Max) | 6mA |
| Base Product Number | LM111 |