Texas Instruments
Producto No:
LM119H
Fabricante:
Paquete:
TO-100-10
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
IC COMPARATOR 2 GEN PUR TO100-10
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$50.217
$50.217
10
$46.854
$468.54
25
$44.89016
$1122.254
100
$40.681565
$4068.1565
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Propagation Delay (Max) | - |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| CMRR, PSRR (Typ) | - |
| Output Type | DTL, Open-Collector, RTL, TTL |
| Current - Output (Typ) | 25mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | TO-100-10 |
| Voltage - Input Offset (Max) | 4mV @ ±15V |
| Series | - |
| Type | General Purpose |
| Package / Case | TO-100-10 Metal Can |
| Mfr | Texas Instruments |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 5V ~ 36V, ±2.5V ~ 18V |
| Number of Elements | 2 |
| Package | Box |
| Current - Input Bias (Max) | 0.5µA @ ±15V |
| Hysteresis | - |
| Current - Quiescent (Max) | 11.5mA |
| Base Product Number | LM119 |