LM120H-12
Texas Instruments
Producto No:
LM120H-12
Paquete:
TO-3
Lote:
Ficha de datos:
Descripción:
IC REG LINEAR -12V 200MA TO39-3
En stock : 276
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Current - Quiescent (Iq) 1 mA
PSRR 64dB (120Hz)
Voltage - Input (Max) -32V
Output Type Fixed
Number of Regulators 1
Current - Output 200mA