Texas Instruments
Producto No:
LM1949N
Fabricante:
Paquete:
8-PDIP
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
IC INJECTOR DRIVE CTRLR 8DIP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Series | - |
| Applications | Automotive |
| Package / Case | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Voltage - Supply | 3V ~ 5.5V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Package | Tube |
| Mounting Type | Through Hole |
| Current - Supply | 28mA |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 8-PDIP |
| Base Product Number | LM1949 |