Texas Instruments
Producto No:
LM199AH
Fabricante:
Paquete:
TO-46-4
Lote:
-
Descripción:
IC VREF SHUNT 2.16% TO46-4
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Noise - 0.1Hz to 10Hz | - |
| Output Type | Fixed |
| Tolerance | ±2.16% |
| Current - Output | 10 mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Current - Supply | - |
| Temperature Coefficient | 10ppm/°C |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | TO-46-4 |
| Reference Type | Shunt |
| Noise - 10Hz to 10kHz | 7µVrms |
| Series | - |
| Current - Cathode | 500 µA |
| Package / Case | TO-46-4 Metal Can |
| Mfr | Texas Instruments |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 6.95V |
| Package | Box |
| Voltage - Input | - |
| Base Product Number | LM199 |