Texas Instruments
Producto No:
LM211PWR
Fabricante:
Paquete:
8-TSSOP
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
IC COMPARATOR 1 GEN PUR 8TSSOP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.6365
$0.6365
10
$0.55765
$5.5765
25
$0.52364
$13.091
100
$0.427405
$42.7405
250
$0.397024
$99.256
500
$0.337896
$168.948
1000
$0.270313
$270.313
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Propagation Delay (Max) | - |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| CMRR, PSRR (Typ) | - |
| Output Type | DTL, MOS, Open-Collector, Open-Emitter, RTL, TTL |
| Current - Output (Typ) | 50mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-TSSOP |
| Voltage - Input Offset (Max) | 3mV @ ±15V |
| Series | - |
| Type | General Purpose |
| Package / Case | 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Mfr | Texas Instruments |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 3.5V ~ 30V, ±1.75V ~ 15V |
| Number of Elements | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Input Bias (Max) | 0.1µA @ ±15V |
| Hysteresis | - |
| Current - Quiescent (Max) | 6mA |
| Base Product Number | LM211 |