Texas Instruments
Producto No:
LM2633MTD/NOPB
Fabricante:
Paquete:
48-TSSOP
Lote:
-
Descripción:
IC REG CTRLR CPU 3OUT 48TSSOP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | 0°C ~ 125°C |
| Applications | Controller, Intel Mobile CPU |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 48-TSSOP |
| Number of Outputs | 3 |
| Series | - |
| Package / Case | 48-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) |
| Voltage - Output | 0.93V ~ 2V, 1.25V ~ 6V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Package | Tube |
| Voltage - Input | 4.5V ~ 30V |
| Base Product Number | LM2633 |