Texas Instruments
Producto No:
LM2637M/NOPB
Fabricante:
Paquete:
24-SOIC
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
IC MOTHERBRD PWR SUPPLY 24-SOIC
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | 0°C ~ 125°C |
| Series | - |
| Applications | Power Supplies |
| Package / Case | 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Voltage - Supply | 4.75V ~ 5.25V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Package | Tube |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 6mA |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 24-SOIC |
| Base Product Number | LM2637 |