Texas Instruments
Producto No:
LM2706TLX/NOPB
Fabricante:
Paquete:
10-DSBGA
Lote:
-
Descripción:
IC REG CONV RF PWR 1OUT 10USMD
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Applications | Converter, RF Power Amplifier |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 10-DSBGA |
| Number of Outputs | 1 |
| Series | - |
| Package / Case | 10-WFBGA |
| Voltage - Output | 1.5V ~ 3.25V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Input | 2.7V ~ 5.5V |
| Base Product Number | LM2706 |