Texas Instruments
Producto No:
LM3414HVSD/NOPB
Fabricante:
Paquete:
8-WSON (3x3)
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
IC LED DRIVER RGLTR PWM 1A 8WSON
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$2.318
$2.318
10
$2.0786
$20.786
25
$1.96118
$49.0295
100
$1.670955
$167.0955
250
$1.568944
$392.236
500
$1.372826
$686.413
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Applications | Automotive, Lighting |
| Voltage - Supply (Min) | 4.5V |
| Topology | Step-Down (Buck) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-WSON (3x3) |
| Internal Switch(s) | Yes |
| Number of Outputs | 1 |
| Series | - |
| Type | DC DC Regulator |
| Package / Case | 8-WFDFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply (Max) | 65V |
| Voltage - Output | - |
| Mfr | Texas Instruments |
| Frequency | 500kHz |
| Dimming | Analog, PWM |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Output / Channel | 1A |
| Base Product Number | LM3414 |