Texas Instruments
Producto No:
LM3424MH/NOPB
Fabricante:
Paquete:
20-HTSSOP
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
IC LED DRIVER CTRLR PWM 20HTSSOP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$4.085
$4.085
10
$3.6708
$36.708
25
$3.47016
$86.754
100
$3.007415
$300.7415
250
$2.853192
$713.298
500
$2.560174
$1280.087
1000
$2.159179
$2159.179
2500
$2.051221
$5128.0525
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Applications | - |
| Voltage - Supply (Min) | 4.5V |
| Topology | Flyback, SEPIC, Step-Down (Buck), Step-Up (Boost) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 20-HTSSOP |
| Internal Switch(s) | No |
| Number of Outputs | 1 |
| Series | - |
| Type | DC DC Controller |
| Package / Case | 20-PowerTSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Voltage - Supply (Max) | 75V |
| Voltage - Output | - |
| Mfr | Texas Instruments |
| Frequency | 2MHz |
| Dimming | Analog, PWM |
| Package | Tube |
| Current - Output / Channel | - |
| Base Product Number | LM3424 |