Hogar / Supervisors / LM3704XBMMX-232
minImg
LM3704XBMMX-232
Texas Instruments
Producto No:
LM3704XBMMX-232
Fabricante:
Texas Instruments
Paquete:
10-VSSOP
Descripción:
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 10VSSOP
Guía del usuario
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TJ)
Reset Timeout 20ms Minimum
Mounting Type Surface Mount
Product Status Discontinued at Digi-Key
Voltage - Threshold 2.32V
Supplier Device Package 10-VSSOP
Number of Voltages Monitored 1
Series -
Type Simple Reset/Power-On Reset
Package / Case 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)