Texas Instruments
Producto No:
LM393ADGKRG4
Fabricante:
Paquete:
8-VSSOP
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
IC COMPARATOR 2 DIFF 8VSSOP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
2500
$0.141284
$353.21
5000
$0.132174
$660.87
12500
$0.123054
$1538.175
25000
$0.116679
$2916.975
62500
$0.113943
$7121.4375
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Propagation Delay (Max) | - |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| CMRR, PSRR (Typ) | - |
| Output Type | Open-Collector, Rail-to-Rail |
| Current - Output (Typ) | 20mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 8-VSSOP |
| Voltage - Input Offset (Max) | 2mV @ 30V |
| Series | - |
| Type | General Purpose |
| Package / Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Mfr | Texas Instruments |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 2V ~ 36V, ±1V ~ 18V |
| Number of Elements | 2 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Input Bias (Max) | 0.25µA @ 5V |
| Hysteresis | - |
| Current - Quiescent (Max) | 2.5mA |
| Base Product Number | LM393 |