Texas Instruments
Producto No:
LM4810MM/NOPB
Fabricante:
Paquete:
8-VSSOP
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
IC AMP CLSS AB STER 105MW 8VSSOP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$1.121
$1.121
10
$0.9994
$9.994
25
$0.94886
$23.7215
100
$0.779475
$77.9475
250
$0.728612
$182.153
500
$0.643872
$321.936
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Output Type | Headphones, 2-Channel (Stereo) |
| Max Output Power x Channels @ Load | 105mW x 2 @ 16Ohm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-VSSOP |
| Series | Boomer® |
| Type | Class AB |
| Package / Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Voltage - Supply | 2V ~ 5.5V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Features | Depop, Shutdown, Thermal Protection |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | LM4810 |