Texas Instruments
Producto No:
LM49101TM/NOPB
Fabricante:
Paquete:
25-BGA (2.01x2.01)
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
IC AMP CLSS AB MONO 1.3W 25DSBGA
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$3.401
$3.401
10
$3.0571
$30.571
25
$2.8899
$72.2475
100
$2.50458
$250.458
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Output Type | 1-Channel (Mono) with Stereo Headphones |
| Max Output Power x Channels @ Load | 1.3W x 1 @ 8Ohm; 45mW x 2 @ 32Ohm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 25-BGA (2.01x2.01) |
| Series | Boomer®, PowerWise® |
| Type | Class AB |
| Package / Case | 25-WFBGA |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 5.5V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Features | Depop, Differential Inputs, I²C, Shutdown, Thermal Protection, Volume Control |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | LM49101 |