Texas Instruments
Producto No:
LM49153TMX/S7002630
Fabricante:
Paquete:
25-DSBGA
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
PROTOTYPE
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Output Type | 1-Channel (Mono) with Mono and Stereo Headphones |
| Max Output Power x Channels @ Load | 1.35W x 1 @ 8Ohm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 25-DSBGA |
| Series | - |
| Type | Class D, Class G |
| Package / Case | 25-WFBGA, DSBGA |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 5.5V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Features | - |
| Package | Bulk |