Texas Instruments
Producto No:
LM4951ASDBD
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
BOARD EVALUATION FOR LM4951A
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Series | Boomer® |
| Supplied Contents | Board(s) |
| Output Type | 1-Channel (Mono) |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 9V |
| Max Output Power x Channels @ Load | 1.8W x 1 @ 8Ohm |
| Board Type | Fully Populated |
| Mfr | Texas Instruments |
| Utilized IC / Part | LM4951A |
| Package | Bulk |
| Amplifier Type | Class AB |
| Product Status | Obsolete |
| Base Product Number | LM4951 |