Texas Instruments
Producto No:
LM5119PSQE/NOPB
Fabricante:
Paquete:
32-WQFN (5x5)
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
IC REG CTRLR BUCK 32WQFN
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$8.0655
$8.0655
10
$7.2903
$72.903
25
$6.95134
$173.7835
100
$6.035635
$603.5635
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Serial Interfaces | - |
| Output Type | Transistor Driver |
| Output Configuration | Positive |
| Topology | Buck |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Clock Sync | No |
| Supplier Device Package | 32-WQFN (5x5) |
| Number of Outputs | 2 |
| Duty Cycle (Max) | - |
| Function | Step-Down |
| Control Features | Enable, Frequency Control, Ramp, Soft Start |
| Series | - |
| Output Phases | 2 |
| Package / Case | 32-WFQFN Exposed Pad |
| Frequency - Switching | 50kHz ~ 750kHz |
| Mfr | Texas Instruments |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 5.5V ~ 65V |
| Base Product Number | LM5119 |