LMCI1005-3N9ST
Venkel
Producto No:
LMCI1005-3N9ST
Fabricante:
Venkel
Paquete:
0402
Descripción:
FIXED IND 3.9NH 300MA 200MOHM SM
En stock : 110000
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 MHz
Q @ Freq 8 @ 100MHz
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Tolerance ±0.3nH
Current Rating (Amps) 300 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0402
Ratings -
DC Resistance (DCR) 200mOhm
Inductance 3.9 nH
Series LMCI
Type Multilayer
Package / Case 0402 (1005 Metric)
Frequency - Self Resonant 4GHz