LMK60E0-212M50SIAR
Texas Instruments
Producto No:
LMK60E0-212M50SIAR
Fabricante:
Texas Instruments
Paquete:
6-QFM (7x5)
Lote:
Ficha de datos:
Descripción:
IC OSC CLOCK 212.5MHZ 6QFM
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Count -
Mounting Type Surface Mount
Current - Supply 95 mA
Product Status Active
Supplier Device Package 6-QFM (7x5)
Series -
Type Clock Oscillator
Package / Case 6-SMD Module
Voltage - Supply 3.135V ~ 3.465V
Mfr Texas Instruments
Frequency 212.5MHz