LMK61E2-100M00SIAT
Texas Instruments
Producto No:
LMK61E2-100M00SIAT
Paquete:
6-QFM (7x5)
Descripción:
IC OSC CLK 100MHZ 6QFM
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Count -
Mounting Type Surface Mount
Current - Supply 162 mA
Product Status Active
Supplier Device Package 6-QFM (7x5)
Package / Case 6-SMD Module
Voltage - Supply 3.135V ~ 3.465V
Mfr Texas Instruments
Frequency 100MHz