LMK62A2-150M00SIAT
Texas Instruments
Producto No:
LMK62A2-150M00SIAT
Paquete:
6-QFM (5x3.2)
Descripción:
IC OSC CLOCK 150MHZ 6QFM
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Count -
Mounting Type Surface Mount
Current - Supply 95 mA
Product Status Active
Supplier Device Package 6-QFM (5x3.2)
Package / Case 6-SMD Module
Voltage - Supply 3.135V ~ 3.465V
Mfr Texas Instruments
Frequency 150MHz