LMMCC160808T280NG
Taiyo Yuden
Producto No:
LMMCC160808T280NG
Fabricante:
Taiyo Yuden
Descripción:
FERRITE BEAD 28 OHM 0603 1LN
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 6mOhm
Impedance @ Frequency 28 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Height (Max) 0.039" (1.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series LMMC
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 6A