LMMGA201616T251NG
Taiyo Yuden
Producto No:
LMMGA201616T251NG
Descripción:
FERRITE BEAD 250 OHM 0806 1LN
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 50mOhm
Impedance @ Frequency 250 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Height (Max) 0.071" (1.80mm)
Series LMMG
Package / Case 0806 (2016 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 2A